Workshop


Malé domky na kolech jsou alternativou ke konvenčnímu způsobu bydlení. Přináší řadu výhod, ale i úskalí. Kolik toho vlastně potřebujeme k životu? Dá se na 17m² plnohodnotně bydlet a jak nás to ovlivní? Je možné Tiny Home postavit svépomocí, z přírodních materiálů, tak abychom se nezadlužili a zůstali svobodní? O tom všem si můžeme popovídat na některé z níže uvedených akcí.

Festival Feeltrees Camp 6.7.2019

Rád bych vás pozval na malý workshop stavby Tiny Home, který bude probíhat v rámci festivalu Feeltrees ve středu 3.7.2019 od 11 do 17hod. v Dolních Ředicích. Budeme dokončovat střechu a vestavbu spacího loftu domku, který vidíte na fotce níže. Na tuto akci bude v sobotu 6.7.2019 navazovat přednáška o naší cestě k Tiny Home, kde probereme veškerou problematiku a budete se moct na cokoliv zeptat.

Místo konání: Dolní Ředice, Nad Hřištěm 87
Nocleh: ve vlastním stanu.
Vstupné: 150,-/den
Fotky z minulého ročníku na 
https://www.facebook.com/events/1847801348605383/

Na festivalu Zubštejn Času 11.8.2019

Přednáška o naší cestě k Tiny Home, o tom proč jsme se rozhodli stavět a na co jsme cestou naráželi, co bychom vám doporučili a čemu je lepší se vyhnout. Popovídáme si o tom, jak je to s legislativou a stavebním povolením, kdy se vyplatí využití ostrovních systémů, jaká úskalí přinášejí a také o dalších projektech, které v Evropě existují.