Mé služby

Konzultace

Nestačili vám informace z webu a chcete si promluvit osobně? Probrat podrobnosti o tom, jak se domek staví, který by byl vhodný pro vás a jaké jsou možnosti jeho výstavby? V tom případě se můžeme sejít v Trhové Kamenici, kde domky stavíme a u šálku čaje si o tom popovídat.
Cena konzultace je 1.000,- CZK

Technická dokumentace

Technická dokumentace je sbírka výkresů, pomocí kterých je možné postavit kompletní domek. Dokumentace je chronologicky seřazena tak, jak se při stavbě postupuje a provází dělníka od stavby podvozku, až po vnitřní vybavení.

 

Vedení při stavbě (mentoring)

Osobně se seznámíme a probereme celou situaci. Zjistíme, co všechno si dokážete postavit sami a na co potřebujete pomoc dalších řemeslníků. Detailně vypracujeme dokumentaci vašeho domku. Na základě seznamu materiálu nakoupíte požadované zboží a pustíte se do stavby. V závislosti na vaší zručnosti si určíte, do jaké míry budete chtít na domku pracovat se mnou a nebo sami.

Výroba podvozků

 

Zakázková výroba

Zakázková výroba u nás probíhá pouze v malém množství. Navázali jsme ale spolupráci s místním truhlářstvím a tak vám můžeme výrobu nabídnout.